|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:17 | 01.24.2022

У цього працівника на святковому столі буде зельць домашнього приготування У цього працівника на святковому столі буде зельць домашнього приготування

Передноворічна ціна на свинину – 60 гривень за кілограм

Товариство «Земля і воля» продає за такою ціною по вісім кілограмів м’яса працівникам і пенсіонерам господарства та орендодавцям земельних паїв.

У Мирненському відділенні забивають свиней у спеціальній «бойні», туші підвозять у центральний склад для клеймування і дозволу на продаж. Цей контрольний нагляд здійснює головний ветеринарний лікар Олексій Остапенко.

svyn1

Клеймить м’ясо ветлікар Олексій Остапенко

 

Тут же, у складі, м'ясо розрубують і пакують по 8 кілограмів у нові продуктові пакети, які розвозять спеціальними автомашинами з холодильним обладнанням по відділках, згідно з розробленим графіком, щоб не створювати великого скупчення покупців.

svyn2

У Лукашівське відділення м’ясо завозять по черзі для працівників підрозділів

 

Продають м’ясо працівниці чотирьох стаціонарних і дванадцяти пересувних їдалень господарства. Протягом першого тижня  цієї доброчинної акції дешеве парне м'ясо одержали більше тисячі родин.

svyn4

Отоварюються жителі Мирного

 

Декотрі працівники й ветерани додатково купують свинячі голови для приготування в домашніх умовах здавна традиційного в українських родинах зельцю.

У минулі вихідні помітно поменшало на Бобровицькому ринку покупців м’яса і сала за найдорожчими в області цінами.

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ, фото автора

Схожі матеріали (за тегом)