|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:05 | 11.28.2023

Куликівка оновить стадіон

Куликівська громада готується до реконструкції стадіону «Колос», яка запланована на наступний рік у рамках програми «Велике будівництво».

kulstadЗагальна кошторисна вартість – 30,2 млн гривень. Громада, що налічує понад 15 тисяч мешканців, досі не має свого якісного спортивного об’єкту. Місцевий стадіон повинен жити повноцінно: приймати змагання та бути доступним для бажаючих займатися спортом. На часі - ретельно продумати проєкт, а згодом – зосереджено працювати з підрядником. На стадіоні планують обладнати зони з біговими доріжками, секторами для метань і стрибків; мультифункціональні майданчики зі штучним покриттям для розвитку 4-х ігрових видів спорту; хокейний та волейбольний майданчики; трибуни для глядачів, вуличні тренажери та відповідною інфраструктурою довкола.
Куликівський селищний голова Юлія Постернак зазначила, що в громаді є і дитячі, і дорослі команди з футболу. Діти виявляють бажання займатися й іншими видами спорту. Дорослі мешканці теж були б раді розпочати день з ранкової пробіжки по хорошому покриттю. Стадіон став би осередком не лише розвитку спорту, а й популяризації здорового способу життя.

Схожі матеріали (за тегом)