|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:59 | 12.07.2021

На «Сіхе Україна» виробляють паркет

ТОВ «Деревообробний комбінат «Сіхе Україна», яке повністю засновано на іноземних інвестиціях, відкрило у Чернігові виробництво паркетної дошки.

derevoobРозміщене підприємство на незадіяних виробничих площах ПрАТ «Камвольно-суконна компанія «Чексіл». ТОВ «Деревообробний комбінат «Сіхе Україна» — це підприємство з повним циклом перероблення деревини, від дубового кругляка до готової паркетної дошки. Основним напрямом продажу є Європа, у планах — експорт і в Америку. Наразі на комбінаті працює близько 100 осіб, до кінця поточного року планується збільшення працюючих — до 200.
Підприємством зацікавилися китайські інвестори. Оскільки на Чернігівщині деревообробна галузь має значний потенціал, важливо налагодити взаємовигідні відносини між областю та іноземним інвестором. Додаткові капіталовкладення — це і розвиток економіки, і нові робочі місця. До того ж економічно вигідно експортувати готову продукцію з деревини, а не сировину.
Актуальним для підприємства у пошуку фахівців з деревообробки буде звернути увагу на Сновське вище професійне училище лісового господарства, на базі якого працює Регіональний навчально-практичний центр деревообробних технологій.

Схожі матеріали (за тегом)