|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:03 | 09.24.2021

Араби готуються до інвестування

В області з діловим візитом перебувала делегація представників Королівства Саудівська Аравія, які знайомилися з торгівельно-економічним та інвестиційним потенціалом Чернігівщини

arabyЗ керівниками області представники бізнесових кіл оглянули виробничі потужності ТОВ «Прилуцький завод протипожежного і спеціального машинобудування «Пожспецмаш», діяльність якого відвідувачам представив генеральний директор компанії Олег Авер'янов. У рамках робочого візиту гості також ознайомились з діяльністю ТОВ «Сінегрі» у с.Новий Білоус Чернігівського району. До відвідування цього об'єкту приєднався також Президент України в 2005-2010 роках Віктор Ющенко.
Представники арабського бізнесу висловили зацікавленість у співпраці з підприємствами Чернігівщини, тож сторони обговорили потенційні можливості побудови ділової співпраці.
У рамках візиту на Чернігівщину голова та засновник холдингової групи SAMAMA, співголова Британсько - Саудівської Бізнес Ради шейх Насер Аль-Мутава Аль-Отайбі завітав і до обласної ради.
Учасники зустрічі переглянули промоційний ролик про інвестиційні можливості Чернігівщини. Після цього всім присутнім презентували потужний соціально-економічний, освітній, культурний потенціал Сіверського регіону, а також пріоритетні напрями діяльності підприємства «Пожспецмаш».
Шейх Насер Аль-Мутава Аль-Отайбі подякував за гостинний прийом і висловив захоплення багатою культурою, історією, красою природи та досягненнями Чернігівщини і зауважив, що завітав до сіверського краю вперше, однак не в останнє. Віктор Ющенко наголосив на важливості розбудови співпраці з закордонними партнерами саме на регіональному рівні і в цьому аспекті, за його словами, у Чернігівщини є гарний шанс стати потужним майданчиком для реалізації різноманітних ініціатив як в сфері економіки, торгівлі, так і в галузі культури, освіти та медицини.
Результатом переговорів стало те, що сторони домовились найближчим часом напрацювати текст меморандуму про співпрацю, де закріпити наміри продовжити діалог і визначити пріоритетні напрями кооперації між Чернігівщиною та представниками Королівства Саудівська Аравія.

Схожі матеріали (за тегом)