|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:38 | 03.31.2023

Ремонт доріг у розпалі

Завершується ремонт ділянки дороги Носівка - Держанівка - М-02, а в Ічнянській громаді ремонтують дорогу Івангород-Більмачівка-Рожнівка-Ступаківка

У Ніжинському районі на завершальному етапі роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О251401 Носівка - Держанівка - /М-02/ з під'їздом до с.Козари.
У поточному році на вказаній автомобільній дорозі в рамках програми Президента «Велике будівництво» проводяться роботи з капітального ремонту мосту через річку Остер біля села Адамівка та поточний середній ремонт двох ділянок дороги загальною протяжністю 5,2 кілометра.
Договір з ТОВ "Ніжинська ПШМК", яке ремонтує дорогу, укладений на загальну суму 19 172 897 гривень. За ним виконано роботи з планування узбіч, обрізування кущів, відновлення дорожнього покриття з подальшим нанесенням дорожньої розмітки. Роботи виконані на двох ділянках, загальною протяжністю 5,2 км. Вказані ділянки прилягають до мостового переходу через річку Остер. Після завершення робіт на об’єктах ремонту буде відновлено безпечний та комфортний дорожній рух.

dorigi
А в Ічнянській громаді підрядна організація ТОВ "ІНЕЙТС" проводить роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення  Івангород-Більмачівка-Рожнівка-Ступаківка з під'їздом до с.Максимівка протяжністю п'ять кілометрів. Обсяг фінансування по об’єкту - 24 708 185 890  гривень.
Згідно з проєктною документацією  виконуються наступні ремонтні роботи: планування узбіч автогрейдером; видалення порослі кущів; планування площ; влаштування вирівнювальних шарів основи з щебеню фракції 20-40 для відновлення зруйнованих кромок проїзної частини та шару покриття із гарячої дрібнозернистої асфальтобетонної суміші; укладання шару основи з ЩПС С-7 товщиною 8 см; влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону  товщиною 4 см; встановлення дорожніх знаків; нанесення горизонтальної розмітки на покриття проїзної частини.
Роботи з поточного ремонту на даній ділянці проводяться без припинення руху автотранспорту, за тимчасовою схемою організації дорожнього руху.

Схожі матеріали (за тегом)