|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:01 | 05.19.2022

Нова техніка у лісівників

ДП «Чернігівський лісгосп» завершують налаштування нової сучасної техніки – трактора Беларусь 1221.2 із причепом DL-10-1-M та маніпуляторним обладнанням.

listexДля лісгоспу це чергова приємна новина.  Трактор із причепом будуть скеровані на Мекшунівське лісництво, яке за своєю площею є третім по підприємству і має у підпорядкуванні 9 667 га лісового фонду. Для лісгоспу це черговий крок необхідного технічного підсилення. Новий трактор із відповідним обладнанням лісівники будуть по-господарськи використовувати у повсякденній роботі.
«Власне, разом із оновленням матеріально-технічної бази лісгоспу ми турбуємося про ліс та людей, які в ньому працюють. Адже серед важливих завдань, які держава поклала на лісівників – стале і невиснажливе лісокористування, лісовідновлення, захист лісу від пожеж, самовільних рубок і шкідників,» – говорить директор  підприємства Юрій Ревко. «Втім, застаріла техніка, яка вже давно використала свій ресурс не дає нам можливостей удосконалювати свою роботу. На сьогодні лісова галузь перебуває у процесі реформування. Завдань та відповідальності перед лісівниками більше. Тому щоб упевнено дивитися у завтрашній день вже сьогодні ми маємо дбати як про технічне, так і кадрове і забезпечення лісгоспу».
За останні п’ять років тракторний парк підприємства поновлений п’ятьма тракторами і шістьма причепами. Це насправді суттєва допомога для лісівників. Застаріла техніка потребує значних фінансових витрат під час ремонту і технічного обслуговування тракторів, а також погіршує логістичну привабливість підприємства.
Оновлення матеріально-технічної бази підприємства – це інвестиції у майбутнє лісгоспу, зручність та мобільність у експлуатації. Кожний новий трактор на підприємстві – черговий крок для механізації роботи, вирощування високопродуктивних насаджень, підготовці нових площ, що заплановані для лісовідновлення, догляду за культурами, створення мінералізованих смуг і їх догляду, трелювання деревини та інших видах робіт. Несприятливі погодні умови минулої зими стали прикладом – техніка лісівників не лише розчищала лісові дороги, а й допомагала місцевим громадам у боротьбі із негодою, звільнення доріг від снігу.

Схожі матеріали (за тегом)