|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:13 | 10.19.2021

Ялинки готують з літа

Новорічні плантації – саме так лісівники називають посадки ялинок та сосен для продажу в передноворічні свята.

1ayalynkiПлоща таких плантацій по підприємству ДП "Прилуцьке лісове господарство" становить понад 20 га. Для того, аби саджанці вже за кілька років виросли гарними та стали справжніми новорічними красунями й радували дорослих і дітлахів на свята, за ними потрібно постійно доглядати. Тож цього тижня прилуцькі лісівники завзято взялися до справи по формуванню крони молодих ялинок.
Ялина – досить невибаглива рослина, однак воно потребує правильного догляду та своєчасної обрізки. За допомогою обрізки можна надати рослині різний декоративний вигляд.
Проводити обрізку краще всього в похмурі дні, щоб запобігти появі темних плям на хвої, які виникають при сильному випаровуванні рідини. Декоративна обрізка проводиться таким чином, щоб крона зберегла рівний пірамідальний обрис. Завдяки правильно проведеному формуванні, дерево буде виглядати більш розлогим і пухнастим, стаючи справжньою новорічною окрасою.
Так на плантаціях новорічних ялинок лісівники вирощують та доглядають хвойні красуні до 5-8 років. А потім вже їх заготовляють для реалізації населенню в передноворічний період.
А при бажанні у нас можна купити якісну ялинку у горщику, а також отримати кваліфіковані поради стосовно того, як  пересадити та доглядати за деревом.

Схожі матеріали (за тегом)