|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:52 | 06.12.2024

Свято для дітей героїв

У минулу неділю маленьких чернігівців, батьки яких воюють або загинули на фронті, запросили до Чернігівського лялькового театру. Там на дітей чекали подарунки і неймовірно тепла атмосфера з казковими героями, ляльковою виставою, іграми та розвагами.

Ініціатором і організатором заходу виступила чернігівська волонтерка Єдиного волонтерського центру Чернігова Альона Акуленко, яка спільно з Чернігівською обласної радою, ГО «Спілка жінок Чернігова», колективом лялькового театру організувала такий чудовий захід.

32423534562342

Альона Акуленко (ліворуч) з учасниками свята

 

Новорічне свято для діток військовослужбовців, зокрема загиблих героїв, дозволило і дітям, і дорослим трохи відволіктися від жахіть війни та подарувало хвилинки радості та яскравих емоцій. Війна триває, і все більше дітей вимушені зростати без батьків. І такі родини потребують особливої уваги та підтримки.

«У нелегкі для кожного з нас часи дуже важливо підтримувати дітей, аби навіть в умовах повномасштабної війни вони зберегли свою віру у диво. Сьогодні особливо важко дітям, які через війну втратили найрідніших, – говорить Альона Акуленко. – Тож ми вирішили привітати дітей героїв із Новорічними і Різдвяними святами солодкими подарунками та подякувати за мужність їхніх батьків, влаштувавши невелике свято в ляльковому театрі ім. О.П. Довженка. Діти переглянули казкову виставу «Котик, півник та лисичка» у виконанні артистів цього театру, отримали солодкі подарунки, мали змогу сфотографуватися і поспілкуватися з казковими героями вистави».

456465676546773 4745674568767867

Загалом Альона зібрала майже чотири сотні солодких подарунків для дітей, також свої пакуночки з олівцями, розмальовками та іграшками передала польська організація. Тож кожна дитина отримала відразу два подаруночки.

«Я дуже вдячна всім, хто долучився до організації цього свята. Особлива подяка небайдужим, хто долучився до збору коштів на придбання подарунків. Окремо хочеться подякувати благодійникам, а саме польському фонду «Ми з Вами» та ТОВ «Поліський хліб», які теж приготували подарунки для діток, – говорить Альона Акуленко. – Невтомним Анні Лиховець, Олені Кучановській, Регіні Гусак, Наталії Чух, Ірині Зелепусі, Оксенії Ровник та чернігівському дитсадочку «Дитяча Академія». Дякуємо і театру ляльок, які відгукнулися і безкоштовно показали діткам неймовірну виставу, подарувавши їм море позитивних емоцій».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)