|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:14 | 06.12.2024

У Новгороді-Сіверському відкрили молодіжний простір

Наприкінці минулого року у Новгород-Сіверській громаді відбулося офіційне відкриття молодіжного простору. Ця багатофункціональна локація дозволяє проводити різноманітні заходи: зустрічі з гостями, дискусії, коворкінг, творчі активності й комунікації, навчання та ігрову діяльність, відпочинок та перегляд фільмів.

Створення і реалізація проєкту «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку». стали можливими завдяки співпраці міської ради та Міжнародної організації з міграції. Цей проєкт впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

3456567856734564

«Молодіжний простір стане мозковим центром для підтримки ініціатив активної молоді та розвитку, де наша молодь зможе проводити своє дозвілля цікаво та з користю: кінопокази, дискусійні клуби, гра в настільні ігри, участь у тренінгах та майстер класах, на яких кожному учаснику буде доступна неформальна освіта саме у тій сфері, яка його цікавить», – підкреслюють у Новгород-Сіверській міській раді.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)