|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:09 | 07.23.2024

Допомога рятувально-водолазній службі

Від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) підрозділам рятувально-водолазної служби області передали чергову партію допомоги.

vodolazu Цього разу — компресори для зарядки повітрям балонів, а також спорядження для роботи водолазів. Народний депутат України Сергій Гривко висловив велику вдячність американському народу, безпосередньо організації USAID, за постійну підтримку Чернігівської області. Зокрема, значну суму виділено на допомогу нашим рятувальникам. Вона дуже потрібна зараз Чернігівщині, яка перебуває під постійними ударами ворожої росії.
Завдяки USAID вдалося відновити матеріальну базу рятувальників на водних об'єктах. Це дуже важливо, бо і під час бойових дій на території Чернігівщини, і після звільнення регіону від ворогів водолази не тільки виконували свої повсякденні обов’язки, а й допомагали з доставкою необхідних вантажів у громади, переправляли людей. Таке оновлення стало результатом співпраці Чернігівської ОВА, волонтерів та міжнародних партнерів. У вересні також завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в область на понад три мільйони гривень передали гідрокостюми, мотори, лафети, інше необхідне спорядження.

Схожі матеріали (за тегом)