|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:19 | 12.09.2023

Герой України Олександр Слєсаренко – в гостях у нашої газети

Начальник Чернігівського військового госпіталю, Герой України Олександр Слєсаренко завітав до редакції обласної газети «Чернігівщина».

Значний резонанс викликали матеріали журналіста нашої газети Віталія Назаренка про відважних медиків госпіталю, котрі врятували життя багатьох українських бійців, і про ту велику, подвижницьку та самовіддану роботу, яка зараз проводиться тут.

1avtog

Олександр Петрович розписався на прапорі, який нам подарували учасники героїчної оборони Чернігова та Придесення. Тут поставили свої автографи майже всі персонажі нашої книги «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» Тож цей прапор України постійно зберігається в редакції газети «Чернігівщини», як безцінна, унікальна реліквія.

1aolsles1122

Також ми домовилися про подальше співробітництво з нашими військовими медиками – підготуємо цикл нарисів та інтерв’ю про дійсно легендарних, відомих лікарів, які звитяжно працюють на благо України та рідного Чернігова.

1aprapor

Редактор Сергій Дзюба, Герой України Олександр Слєсаренко та журналіст нашої газети, учасник оборони Чернігова Віталій Назаренко

 

Сергій Дзюба,

редактор газети «Чернігівщина»

Фото Світлани Онищенко

Схожі матеріали (за тегом)