|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:53 | 03.29.2023

Журналістка «Чернігівщини» стала лауреатом обласного конкурсу

23 грудня в Чернігівській обласній раді нагородили журналістів – переможців обласного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування Чернігівщини».

Серед переможців і наша колега, журналістка газети «Чернігівщина» Марія Пучинець. Її публікація «Відновили озеро і стали відомими на всю Україну» про досвід Горбівського старостинського округу Куликівської ТГ зайняла перше місце серед матеріалів, опублікованих у друкованих ЗМІ.

 

laurmapuЦей конкурс обласна рада проводить вже вчетверте. За ініціативи Чернігівської обласної організації Спілки журналістів України його започаткували в 2018 році рішенням Чернігівської обласної ради для підвищення поінформованості населення області щодо реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади.

Впродовж літа журналісти всіх типів ЗМІ могли подавати свої матеріали на конкурс. Цього року було надіслано рекордну кількість матеріалів за увесь час існування конкурсу – 32. Найбільше – від журналістів друкованих ЗМІ. Загалом переможців обирали за номінаціями «Онлайн-публікація», «Публікація в друкованих ЗМІ», «Відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет та радіоматеріал». Автори кращих робіт отримали дипломи від обласної ради та грошові нагороди.

Голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, звертаючись до присутніх, підкреслила, що у 2018 році було прийняте правильне рішення щодо започаткування обласного конкурсу та відзначення преміями творчого доробку медійників Придесення, які пишуть про децентралізацію.

«Журналісти щодня тісно співпрацюють з органами місцевого самоврядування, аналізують та висвітлюють як успіхи й досягнення, так і актуальні проблеми територіальних громад області, – зазначила Олена Дмитренко. – Без якісної роботи регіональних журналістів реформа могла б залишитись неосмисленою, але вони цього не допускають. Щодня простою мовою вони доносять аудиторії на місцях суть децентралізації, критикують, хвалять та пояснюють, як вона вплине на життя кожного мешканця міста, району і громади».

Схожі матеріали (за тегом)