|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:56 | 12.04.2021

Десну зариблюють коропцями

Четвертого жовтня до річки Десна в районі «теплого каналу» біля Чернігова було випущено понад 2300 екземплярів молоді коропа загальною вагою 150 кілограмів.

zarybkaСередня наважка однієї особини становила 65 грамів. Вселення здійснювалось за рахунок компенсаційних коштів за завдані збитки рибному господарству України від проведення детальної геолого–економічної оцінки пісків ділянки «Жавинська» у межах Киїнської громади Чернігівського району. Замовником даних робіт виступало ТОВ «Північ Будресурс». Зарибок, на суму 18 тис грн., закуплений в ПрАТ «Чернігіврибгосп».
Контроль за процесом зариблення та охорону місця вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства області. Під час зариблення, також були присутні спеціалісти Державної екологічної інспекції області та представники замовника.
Начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк закликав рибалок бути свідомими, якщо в цей період упіймають на вудку чи спінінг молодь коропа, хай випускають її назад до водойми, аби риба акліматизувалася та підросла.

Схожі матеріали (за тегом)