|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:32 | 04.01.2023

«Лісапетний батальйон» ніжинських терпрацівниць

Минулого тижня Ніжинський територіальний центр соціального обслуговування отримав 65 нових велосипедів для своїх працівників. Окрім велосипедів, додатково були придбані світловідбивні жилети і захисні шоломи.

За кошти програми «DOBRE» в рамках реалізації проекту «Покращення мобільності надання соціальних послуг жителям Ніжинської ТГ» для працівників соціальної сфери закупили 65 нових велосипедів українського виробництва на суму майже 130 тисяч гривень. А Ніжинська ОТГ в рамках співфінансування придбала додатково велостоянки, станції для ремонту велосипедів, світловідбивні жилети та захисні шоломи.

1batal

Тож відтепер соціальні працівниці Ніжинського територіального центру надаватимуть послуги краще і оперативніше. А їхній яскравий «лісапетний батальйон» у повному обмундируванні буде складно не помітити на вулицях Ніжина.

«Раніше ми ходили пішки, а тепер сідаємо на велосипеди і їдемо, – говорить соціальна працівниця Наталя. – У нас підопічні знаходяться в різних куточках міста, і тепер ми швидше зможемо до них добиратися».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)