|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:07 | 01.17.2022

Запрацювали нові поліцейські станції

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади та в Олишівській громаді Чернігівського району.

polstanПершою свої двері для громадян відчинила поліцейська станція в Чорнотичах. Відтепер громада перебуватиме під надійним захистом дільничного офіцера Олександра Пінченка.
– Передусім хочу подякувати голові громади Андрію Портному. 8 місяців тому ми вперше зустрілися під час презентації проекту «Поліцейський офіцер громади». Тоді ми обговорили необхідність постійної поліцейської присутності в громадах. Дуже приємно, що Сосницька ОТГ стала першою в Корюківському районі, де запрацювала поліцейська станція. Кандидатура вашого дільничного офіцера користується повагою і довірою серед населення. А це – основна оцінка, яка може бути в роботі кожного поліцейського, – сказав Володимир Нідзельський.
Олександр Пінченко має 15-річний досвід роботи поліцейським, тому повністю готовий до виконання всіх свої завдань у громаді та чудово знає її проблематику.
– Свій робочий день я, за звичкою, починаю з того, що обдзвонюю представників місцевої влади, актив сіл, фермерів – так я завжди залишаюся у курсі всіх справ і новин, – пояснює дільничний Олександр Пінченко. – До Сосницької громади входять 18 населених пунктів. Найбільші з них – села Чорнотичі і Спаське. Територія громади дуже велика, загалом тут мешкають близько 7 тисяч громадян. Серед найрозповсюдженіших проблем я б виділив крадіжки та домашнє насильство. Активно працюватиму над розкриттям злочинів, притягненням правопорушників до відповідальності та забезпеченням порядку і спокою в громаді.
Для несення служби дільничного офіцера та комфортного прийому відвідувачів у Чорнотичах облаштували сучасну поліцейську станцію в новобудові амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Станцію обладнали усім необхідним для роботи.
– Дякую за те, що безпекові послуги наближаються до людей. Чим ближче буде поліцейський до населення громади, тим швидше люди зможуть отримати необхідну допомогу чи пораду, розв’язати проблему. У Чорнотичах відтепер працює перша поліцейська станція у Сосницькій громаді, але я переконаний – не остання, – зазначив голова  Сосницької ОТГ Андрій Портний.
Присутній на відкритті станції начальник Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко підкреслив, що свою роботою дільничний офіцер доведе, що відкриття поліцейської станції – це правильний крок для цілодобового забезпечення правопорядку в громаді.
У переддень професійного свята дільничних, яке відзначають 18 червня, начальник поліції області Володимир Нідзельський відкрив ще одну поліцейську станцію – в Олишівці Чернігівського району.
– Дуже приємно бачити, що ваша громада розвивається і рухається вперед, – звернувся до присутніх Володимир Олександрович. – Ваш дільничний забезпечуватиме постійну поліцейську присутність у громаді, а його номер телефону буде у абсолютно кожного місцевого мешканця. Завдяки цьому дільничний офіцер оперативно реагуватиме на будь-які виклики, розв’язуватиме як побутові проблеми, так боротиметься зі злочинністю.
Начальник Чернігівського районного управління поліції Олег Калита додав, що поліцейські докладуть максимум зусиль для забезпечення порядку, злагоди в громаді та своєчасне реагування і розв’язання як дрібних, так і вагомих проблем.
– Запуск такого важливого проекту в Олишівці означає, що ця громада дійсно піклується про безпеку та добробут громадян. Хочу завірити, що дільничний офіцер ефективно працюватиме й над попередженням правопорушень, – говорить Олег Калита.
– Довгоочікуване відкриття поліцейської станції – це дійсно одна зі знакових подій в розвитку нашої громади. Безпека є важливою складової добробуту громадян. Я вважаю, що такі проекти сприяють зниженню рівня злочинності не лише в конкретній громаді, а й в країні в цілому, – відзначив голова Олишівської ОТГ Сергій Малець. – Завдяки станції наш дільничний зможе швидше та якісніше реагувати на повідомлення, орієнтуватися на потреби громадян, запобігати та протидіяти злочинності. Тому я дякую всім, хто долучився до втілення цієї програми в життя.
Дільничний офіцер Юрій Положухно працює в Олишівці з 2006 року. Поліцейський постійно комунікує з населенням, тому в громаді його добре знають і довіряють.
– До Олишівської громади входять 6 населених пунктів, де мешкають близько 3 тисяч осіб. У цій громаді я живу, тому досконало знаю стан справ та всі проблемні питання. Передусім займатимуся розкриттям майнових злочинів, працюватиму над попередженням домашнього насильства, продовжу проводити профілактичну роботу з інформування громадян про шахрайські схеми. Я цілодобово на зв’язку з громадянами та селищним головою, адже відтепер за свою роботу передусім звітую перед ними, – пояснює Юрій Положухно.
Як відзначив заступник начальника Управління превентивної діяльності Андрій Зеляк, з початку року на Чернігівщині відкрилися 8 поліцейських станцій.
– Минулого року ми почали впровадження на Чернігівщині проекту «Поліцейський офіцер громади». Нині на пропозицію втілити його в своїй громаді відгукнулися 42 ОТГ з 57-ми. Загалом в області вже працюють 18 поліцейських станцій. Ще 6 станцій мають запрацювати цього літа. Загалом до кінця року ми плануємо запустити поліцейські станції у 25 громадах.

Схожі матеріали (за тегом)