|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:12 | 03.31.2023

Знімальна група Чернігівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії побувала в товаристві «Земля і воля»

Очолював групу продюсер філії Артем Шелковий. Майже три години продюсер новин Андрій Тіток спілкувався з генеральним директором ТОВ «Земля і воля», Героєм України Леонідом Яковишиним.

Потім тележурналісти знайомилися з господарством, побували і на виробничій дільниці в селищі Мирне Бобровицької міськради, де проводиться капітальний благоустрій території і соціальних та житлових будинків, завершується спорудження справжнього палацу культури. По дорозі на Чернігів знімальна група зупинилася на межі між Бобровиччиною і сусідньою Козелеччиною. Звідси почалося насадження липової алеї на розчищеному узбіччі автотраси, нове асфальтове покриття якої почало споруджувати товариство «Земля і воля». І тут пояснення давав керівник господарства соціально спрямованої економіки Леонід Григорович Яковишин.

1achernyakova

У виконавчого директора Валентини Чернякової - усе на контролі

 

Він відповів на 35 запитань Андрія Тітка. Найперше: як справи у Яковишина і його господарстві. «Сказати, що добре, – навряд чи хто повірить із телеглядачів, зважаючи на ситуацію в країні. Але порівняно з багатьма іншими господарствами – у нас справді добре», – відповів успішний організатор аграрного виробництва. Потім сказане доводив конкретними результатами роботи, якими, зізнався, ніколи не був задоволений. Та найбільше нервує, коли дивиться телевізор, вболіває за країну.

1amyrne2

Тут будуть дитячі майданчики, над їхнім дизайном працюють фахові ландшафтники

 

У відповідь на запитання про приклад розвиненої країни назвав Норвегію. Приклад державника в складних умовах – президент Білорусі Олександр Лукашенко, при якому успішно розвивається промисловість і сільське господарство. Аргументував тим, що Україна купує в Білорусі 70 відсотків дизельного пального, купує автомашини, трактори, причепи, іншу техніку, рівень життя вищий, ніж у нас, де дуже багато свободи, але немає розвинутої економіки, немає законності й порядку, навіть радянського рівня.

Поставив ведучий і таке запитання: «Що відповів би Яковишин на пропозицію отримати мільярд доларів і переїхати жити до США?» Леонід Григорович «послав» телеведучого подалі «з його Америкою» – жартома.

1alypys

Липова алея вздовж евро дороги

 

Повне інтерв’ю Героя України Леоніда Яковишина було показано в ефірі Чернігівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії у п’ятницю, 14 травня о 18 годині. Відеозапис інтерв’ю можна побачити на «Ютубі», на чернігівському порталі gorod.cn.ua та у соцмережах. Воно набирає тисячі переглядів.

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ, фото Миколи Тищенка

Схожі матеріали (за тегом)