|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:57 | 04.01.2023

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Шановні жителі Придесення, дорогі побратими рідного нам товариства «Земля і воля»!

Час швидкоплинний. Як казав наш великий пророк Тарас Шевченко, «Все йде, все минає, і нема тому спочину, і краю немає…». Ось і цей, один із найважчих для України і її простолюду років, високосний 2020-й відходить у минувшину.

Він залишає по собі гіркий спадок в мільйонах сердець і свідомості багатьох українців. Бо позначений знаком біди: відкриттям ринку нашого найдорожчого багатства – землі. Бо чиновницька бездушність широко відкрила шлюзи одній з найтяжчих епідемій у світі. Бо цинічно зраджено надії і сподівання, знову ж таки, мільйонів громадян на те, що наскрізь пронизані корупцією попередники нинішньої влади отримають по заслузі. Що нарешті мир прийде на нашу багатостраждальну землю і, як ото в Гімні йдеться, «запануємо ми, браття, у своїй сторонці».

Нічого з того, що було обіцяне новою владою і президентом, не збулося. Нічого!

Так само «бабло породжує зло», так само з горішніх поверхів сіють розбрат і ненависть поміж людьми. Так само пустопорожнім язиколяпанням і показним патріотизмом заповнені теле- і радіоефіри. І хочеться знову вдатися до поетичного висловлювання – цього разу нашого славетного земляка Павла Тичини: «Та нехай собі як знають, божеволіють, конають – нам своє робить…».

Своє, хліборобське, селянське, що засвідчує нашу непохитну вірність землі-матінці!

Справді, лише один світлий промінь пробивається у такому мороці – це праведна і жертовна праця українського селянства заради того, щоб святий хліб був на столі в кожного чесного трудівника, – в педагога і медика, будівельника і воїна, – усіх, хто власними руками і розумом щодня, всупереч негараздам, творить добро і матеріальне благо для України і всієї української спільноти на полях і фермах сільгосппідприємств, в селянських товариствах і об’єднаннях.

Відрадно, що наше товариство «Земля і воля» не здало виробничих позицій, а, як і в попередні роки, очолює лави українських сільгоспвиробників з виробництва найнижчого за собівартістю зерна кукурудзи.

З того маємо мільйонні прибутки і, не хизуючись вишиванками, виявляємо справжній патріотизм, сплачуючи десятки мільйонів податків до бюджетів усіх рівнів, підтримуємо педагогів і медиків, ветеранів війни і праці, багатодітні родини і воїнів Збройних сил України.

Усвідомлюючи високу соціальну відповідальність, облаштовуємо населені пункти Бобровицького району, будуємо дороги і впорядковане житло для трудівників і спеціалістів товариства, регулярно піднімаємо рівень і так, мабуть, найвищої в Україні орендної плати за паї шанованих наших орендодавців, тих, хто довірив нам ефективно господарювати на їхній землі. Право одержувати найвищу орендну плату за паї, безумовно, перейде до внуків і правнуків наших орендодавців, і ті також скористаються з мудрого і виваженого рішення старших очільників селянських родин.

Завершуючи оцей нелегкий, високосний 2020-й, хочеться в пошані і щирій подяці схилити посивілу голову перед сумлінними трудівниками і кмітливими організаторами виробництва з усіх відділень товариства «Земля і воля», перед спеціалістами, котрі виявили хист і високу професійність, щоб кукурудзяне поле золотилося дорідними урожаями, щоб безвідмовно, чітко і точно, як швейцарський годинник, діяв увесь складний механізм господарювання нашого товариства.

Щире спасибі всім вам, дорогі побратими!

Сердечно дякую і тим депутатам, котрих «Земля і воля» та виборці делегували до місцевих рад і територіальних громад. Вірю, що виправдаєте нашу довіру, не поступитесь ні на йоту інтересами селян, жителів Бобровицького району і області, а захищатимете ці інтереси з виваженою державною мудрістю.

Не втрачаю оптимізму і в тому, що новий рік стане легшим, переломним для долі нашої рідної Батьківщини.

До такої віри спонукає і свято Різдва Христового, яке символізує оновлення, тверду віру в перемогу Добра і Світла!

З отаким щирим почуттям сердечно вітаю всіх і кожного з Новим роком і Різдвом Христовим!

Добра всім і щастя, здоров’я і злагоди в родинах! Нехай збудуться найзаповітніші мрії всіх жителів нашого чарівного Придесення!

 

Леонід ЯКОВИШИН, Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»

Схожі матеріали (за тегом)