|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:43 | 07.15.2024

Семенівська громада отримала допомогу від міжнародних партнерів

В рамках реалізації міжнародного проєкту «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Семенівська міська рада отримала значну допомогу у вигляді технічного обладнання від Європейського Союзу та уряду Федеративної Республіки Німеччина через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Як повідомляють на Фейсбук-сторінці «Рідна Семенівка», громада зокрема отримала: нові генератори, бензопили, бетонозмішувачі, ліхтарі, а також набори електроінструменту BOSCH та ручного інструменту. Отримане обладнання буде передано для використання до старостинських округів, поповнення матрезерву громади. Воно буде використовуватись для вирішення різних виробничих проблем, яких, на жаль, на сьогодні багато у прикордонні.

Міський голова Семенівки Сергій Деденко висловив подяку за системну допомогу, яка є надзвичайно цінною у цей непростий час для громади.

«Від усієї Семенівської територіальної громади дякую нашим партнерам за постійну підтримку та допомогу у цей непростий час. Ваша системна допомога є надзвичайно цінною для нас!» – зазначив Сергій Деденко.

67676787656534344543

Схожі матеріали (за тегом)