|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:34 | 06.23.2024

У Кудрівку запрошують переселенців з дітьми

У селі Кудрівка Сосницької громади готові забезпечити безкоштовним житлом сім’ї переселенців з дітьми. Проте є одна умова: діти повинні навчатися в місцевій школі.

78967866575664У селах на Чернігівщині вже давно є велика проблема з наповненістю шкіл дітьми, як результат заклади просто закривають. Ця проблема була і перед початком повномасштабного вторгнення, а зараз і взагалі стоїть дуже гостро. Тож у Сосницькій громаді вирішили і людям допомогти, і школу зберегти.

У селі є будинки, де треба зробити певний ремонт, довести їх до ладу та жити. Їх обіцяють надати безкоштовно в користування, але хто захоче – зможе і придбати.

«У селі Кудрівка є все необхідне: простора школа, облаштована всіма умовами для навчання, має великий спортзал. На території села є сучасний стадіон, збудований за євростандартами. Тут постійно проводять футбольні матчі однойменного клубу. Стадіон продовжують удосконалювати. Є відділення «Нової пошти», церква, Укрпошта, два магазини. В селі також є виробництво крафтових сирів «Кудрівські сири». Виготовляють їх із натуральної сировини. Молоко для продукції беруть у місцевих. Для зацікавлених є можливість працевлаштування», – йдеться у повідомленні Сосницької селищної ради.

Для більш детальної інформації звертайтеся за номером: 0664338176 (Оксана Олексіївна, директорка школи).

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)