|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:29 | 06.12.2024

Війна проти доброчесності: адвокат у справі Приходька поскаржився на чернігівського суддю

Адвокат спільника нардепа Бориса Приходька екс-голови ПАТ «Аграрний фонд» Олександра Кірюка Ростислав Кравець поскаржився до Вищої Ради Правосуддя на доброчесного суддю Чернігівського апеляційного суду Геннадія Салая.

76 main v1670932456

Саме Салай дав дозвіл на прослуховування у кабінеті екс-голови Окружного Адміністративного Суду Києва Павла Вовка. І саме завдяки рішенню чернігівського судді «плівки Вовка» з’явилися на світ. А сумновідомий адвокат Кравець сам опинився серед фігурантів провадження.

 

Рішення судді Чернігівського апеляційного суду Геннадія Салая дуже допомогло в подальшому: НАБУ провело розслідування, суддям ОАСК висунули обвинувачення, а ОАСК було ліквідовано.
Павлу Вовку та його спільникам інкримінували змову для захоплення державної влади, перешкоджання роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а також участь у злочинній організації, зловживання впливом головою і суддями ОАСК у змові з низкою інших осіб.

34254545664536456234

Суддя Геннадій Салай


Не всі були в захваті від рішення чернігівського судді, тому на Геннадія Салая подали скаргу фігуранти самих плівок: адвокат Ростислав Кравець та екс-помічниця Ківалова, а зараз народна депутатка - Антоніна Славицька.
Третя дисциплінарна палата Вищої Ради Правосуддя одноголосно відмовила у притягненні до відповідальності судді Чернігівського апеляційного суду Геннадія Салая.

23453453464564576

Ростислав Кравець в Деснянському суді Чернігова


Ростислав Кравець відомий для Чернігова тим, що який зараз захищає медика-дезертира Чернігівського військового госпіталю та є багаторічним захисником екс-голови ПАТ «Аграрний фонд» Олександра Кірюка. Останньому закидають крадіжку спільно з нинішнім нардепом від Чернігівщини Борисом Приходьком 2,069 мільярдів гривень з Аграрного фонду.
Заданими сайту «Главком», Кравець входить до об’єднаного інформаційного поля, яке дискредитує діяльність доброчесних суддів. Більш детальний аналіз його інформаційного впливу зробили представники громадської ініціативи «Голка». Відповідна аналітика була опублікована в статті під назвою «Операція «Бородатая Бабушка». Telegram-диверсія проти української судової системи».

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)