|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:36 | 06.12.2024

У ліцеї №15 провели різдвяний ярмарок

Напередодні Різдва та в останній день перед зимовими канікулами в чернігівському ліцеї №15 відбувся благодійний ярмарок на якому дітям вдалося зібрати 36 204 гривень. Всі кошти підуть на якісь благородні цілі або потрібні для школи проекти.

Минулого тижня в чернігівському ліцеї №15 пройшов традиційний різдвяний ярмарок солодощів та виготовлених власноруч поробок до новорічних свят, котрий став для учнів чудовою нагодою полинути в святкову атмосферу.

Учні усіх класів представили на ярмарку домашню випічку та новорічні сувеніри, які швидко розкуповували учні та вчителі. Дитячий галас, запах свіжої випічки та святковий декор – все це можна було відчути, почути і побачити на різдвяному ярмарку.

lic15 1lic15 2

Кожен клас вирізнявся оригінальністю, всім хотілося привернути увагу до своєї продукції. Учні весело запрошували та продавали власноруч приготовлену смачну домашню випічку. Діти та дорослі купували смаколики за доступними цінами. Жваво проходила торгівля, адже кожен хотів долучитися до важливої справи.

«Ця подія несе в собі не лише атмосферу свята, але й доброту та благородні цілі. Зібрані кошти будуть передані в батьківську раду, яка вирішить їх розподіл. Щира вдячність всім, хто потужно попрацював сьогодні!» – написали на офіційній сторінці ліцею.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)