|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:18 | 02.25.2024

Леонід Яковишин Леонід Яковишин

Хліб і новітня зброя – ключові поняття нашої перемоги

19 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Шановні працівники сільгоспвиробництва славного Сіверянського краю! Дорогі побратими і колеги рідної «Землі і волі»! Славні захисники і захисниці з сил оборони України!

 

Звертаюся до вас у найважчий для України час воєнного лихоліття. Знавіснілий ворог прагне загарбати багату на хліб і працьовитих людей нашу землю. А волелюбних українців і саму неньку-Україну знищити як державу.

Невимовна лють ятрить душу за сплюндровані міста, села і скорботні жертви. Ми – козацька нація, справді непохитна, яка завжди виявляла нечувану в світі сміливість захисників і захисниць рідної України. Бо споконвіку гартувались таким гартом, як козацькі шаблі, міцніших за які не знав світ.

Хоч цей рік, як і попередній, надзвичайно тяжкий, але на трудовому фронті наші спеціалісти демонструють самовідданість і неабияку фаховість. Збирають дорідний урожай. З нього ж – мільйонні відрахування до всіх рівнів бюджетів, одна з найвищих в області заробітна плата, забезпечення житлом, допомога школам, лікарням, будівництво доріг...

Щоб підвищувати боєздатність Збройних Сил України, надаємо допомогу українським доблесним захисникам технікою, будівельними матеріалами, продуктами. Щоразу відгукуємося на замовлення воєнних підрозділів і вважаємо це святим обов’язком.

Скажу відверто: ще гріють душу села, в яких господарюють справжні селяни-патріоти! Вони вміють і, безумовно, захищатимуть свою землю, своє господарство. Переконаний, захисником нашої Батьківщини є і Хліб, бо він таки – усьому голова! І тому не марно оскаженілі загарбники та їхні посіпаки прагнуть вкрасти, а чи й спалити хлібні запаси нашої країни.

Адже без нього, хліба, здобутого тяжкою і небезпечною працею на замінованих полях не обходяться ні Верховний Головнокомандувач, ні бригадний генерал, ні мужні артилеристи, танкісти та піхотинці… Багато з них ще донедавна самі були хліборобами або синами хліборобськими. Переконаний: хліб і новітня зброя – це ключові поняття нашої безумовної перемоги над знавіснілим ворогом! Поки що він краденим годує своїх головорізів. А коли вкрасти чи силою забрати у нього змоги не стане, тоді голодна росія змете будь-яку московитську нечисть.

Доземно вклоняюся мужнім воїнам Збройних Сил України. Усім, хто захищає нашу країну, і тим, хто загинув смертю хоробрих за її незалежність і територіальну цілісність. Захищаючи Вітчизну від знавіснілої орди, безсмертя здобули вже десятки уродженців Бобровиці та навколишніх сіл і селищ. З сумом і сльозами вже провели на вічний упокій багатьох колишніх трактористів, спеціалістів сільського господарства. Щоразу переживаю невимовний біль за тих, хто вже ніколи не переступить поріг батьківської хати, не вийде в поля, під рідні тополі і верби.

Розумію, як важко нині матерям, молодим удовам, дітям-сиротам, чиї батьки і чоловіки віддали своє життя за Вітчизну. Колектив «Землі і волі» допомагає і завжди допомагатиме їм.

Щиро бажаю всім колегам і землякам, кожній родині миру, злагоди, достатку і хліба на столі! Правда – за нами, українськими хліборобами, котрі і в найтяжчу для Вітчизни годину знають: від хлібної зернини життя на землі починалося. І не дозволимо оцю золоту зернину втоптати російським чоботом в багно окупації!

Слава Героям! Бо для нас Україна – понад усе! І слава нації, котра народила і виховала таких мужніх людей. А до жалюгідного у своїй нелюдській жорстокості ворога неодмінно прийде кара. Я в це твердо вірю. Як вірю в українську незламність і Перемогу!

 

Леонід ЯКОВИШИН, Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля», народний депутат Верховної Ради України першого скликання, публіцист, кандидат економічних наук

Схожі матеріали (за тегом)