|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:26 | 06.15.2024

Стольненські школярі проводять благодійні концерти

У селі Стольне Менської ТГ місцеві школярі проводять благодійні концерти, на яких збирають кошти для потреб ЗСУ. Так, минулої п’ятниці місцевим талантам вдалося зібрати понад 10 тисяч гривень.

У Стольному від першого дня повномасштабного вторгнення місцеві жителі почали допомагати військовим і переселенцям, яких у село приїхало чимало. Тут готували їжу, збирали продукти і теплі речі, які через волонтерів передавали військовим, що стояли на обороні Чернігова. Після того, які російські війська вибили з Чернігівщини, стольненці не тільки не полишили свою волонтерську діяльність, а й почали займатися нею більш активно.

Місцева школа – учні, вчителі та батьки – проводять благодійні ярмарки і концерти, на яких збирають кошти для армії. І примітно те, що самі діти виступають ініціаторами таких заходів. Вони готують чудові програми з виступами танцювальних колективів та місцевих вокалістів. З початку цього року місцеві таланти провели чотири благодійні концерти, на яких зібрали понад 50 тисяч гривень. А, окрім концертів, було ще чимало ярмарків та інших заходів.

stoln1

Свої концерти стольненські зірочки проводять не лише в самому Стольному, але й їздять із благодійними виступами до сусідніх сіл.

stoln2

«З початку 2023 року ми провели чотири концерти. Також випускний вечір діти зробили благодійним, – розповідає директор Стольненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Шумейко. – Перший концерт був виїзний і проходив у Блистові. Там діти зібрали 13 тисяч грн. Потім ми провели концерт у нашій школі, де також зібрали майже 13 тисяч. У червні був благодійний концерт у Стольненському будинку культури. Людей тоді прийшло дуже багато, і нам вдалося зібрати майже 15 тисяч гривень. Через два тижні був випускний, де зібрали майже 14 тисяч гривень. І на останньому концерті, який відбувся 15 вересня, діти зібрали 10300 грн. Усі зібрані кошти ми передаємо нашому менському волонтеру Олексію Прищепі. Він вже розподіляє їх на потреби хлопцям.

Кожен такий благодійний концерт пронизаний патріотизмом і щирою вдячністю ЗСУ. Наші танцювальні колективи, співочі пташечки, ведучі, вчителі, батьки й глядачі – неймовірні. Я рада, що спільними зусиллями нам вдається збирати кошти, які стають своєрідною підтримкою, допомогою і подякою нашим Воїнам Світла за можливість дарувати дітям щасливі моменти дитинства і юності. Люди, дякуємо за кожну гривню і подаровані емоції».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)