|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:15 | 02.28.2024

Куликівські «конструктори» – серед кращих!

Вихованці куликівського гуртка ракетомоделювання разом зі своїм незмінним керівником Віталієм Дєдковим вибороли чергову перемогу на виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»-2023.

У перших числах квітня були підбиті підсумки VII Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», проведеної Українським державним університетом ім. М. Драгоманова спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти з метою пошуку та підтримки талановитих дітей та молоді.

konstruk

На участь у цій виставці-конкурсі було подано понад 5 тисяч заявок у різних сферах від закладів позашкільної, загальної середньої та професійної освіти з усіх областей України.

Свої творчі доробки презентували й вихованці гуртку «Ракетомоделювання» Центру позашкільної освіти Куликівського ліцею, керівником якого є талановитий педагог Віталій Дєдков. Не шкодуючи своїх сил, часу а інколи навіть і коштів, він намагається розвивати дітей у цій сфері, прищеплюючи любов до ракетомоделювання. Результатом цієї роботи є постійні нагороди його вихованців на різноманітних конкурсах.

Не став винятком і цей конкурс. Так, за висновком журі Антон Сало, Євген Білогура та Арсен Марусик були нагороджені дипломами переможців.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото з мережі

Схожі матеріали (за тегом)