|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:22 | 06.01.2023

Міст через Снов збудують самостійно

У Городнянській об’єднаній тери­торіальній громаді, в селі Конотоп, будують новий дерев’яний міст через річку Снов, яким місцеві жителі возять сіно з лугу та щодня переганяють на пашу худобу.

Screenshot 46Старий дерев’яний міст через Снов був збудований десь ЗО років тому і, хоча він ще сяк-так витримує людей та транспорт, але вже давно викликає у місцевих жителів побоювання. Адже опори, на яких трима­ється міст, м’яко кажучи, не в найкращому стані.

«Коли ми підняли питання про об’єднання, то під час зустрічі з жителями села Конотоп люди просили від майбутньої громади одного - побудувати новий міст через Снов, - розповідає голова Куликівської ОТГ Андрій Богдан. - Звичайно, ми не могли проігнорувати думку і побажання людей. Адже через цей міст місцеві жителі щодня переправляються на той бік річки самі, женуть на пашу череду корів, а влітку тракторами і машинами возять сіно з лугу».

В будівництві мосту активну участь взяли місцеві фермери Василь Богдан і Олександр Масляний разом із старо­стою Сергієм Колодьком, і, власне, самі конотопці.

Screenshot 47«Розумієте, щоб зробити проектну до­кументацію на міст, потрібно багато часу і коштів, тому ми пішли іншим шляхом, - говорить Андрій Іванович. - Городнянська міська рада виділила кошти для придбання матеріалу - дубових колод і брусу. Трохи допоміг агроліс, а також місцеві фермери за свої кошти оплатять роботу бригаді. Адже для будівництва мосту запросили бригаду досвідче­них мостобудівників зі Смячі. Також до бу­дівництва активно долучаються і місцеві жителі».

Роботи з будівництва нового мосту, які почалися ще 29 травня, вже виходять на фінішну пряму і мають закінчитися до кінця місяця. Жителі Конотопа зможуть сміливо перевозити своє заготовлене сіно і пере­ганяти через річку худобу.

Марія ПУЧИНЕЦЬ "Чернігівщина"

Схожі матеріали (за тегом)