|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:09 | 11.28.2023

Московити вбили 62 корови у прикордонній Галаганівці

Московити не припиняють тероризувати прикордоння Чернігівщини. У війні з Україною терористи не гребують вбивствами домашньої худоби.

1asela

Прикордонні села Семенівської громади, які найібльше потерпають від обстрілів терористів

 

Так, вже вдруге за крайні три місяці в Семенівській громаді внаслідок ворожих обстрілів масово вбивають дійних корів. Якщо у серпні під ворожими мінами загинуло двадцять корів з місцевого господарства поблизу Янжулівки, то 30-го жовтня терористи вцілили в корівник у селі Галаганівка, внаслідок чого загинуло 62 корови.

1akorivnyk

«Ворог здійснив обстріл околиці, одного з населених пунктів Семенівської територіальної громади. Було зафіксовано 21 вибух. В результаті ворожого обстрілу загинуло 48 голів великої рогатої худоби, також пошкоджені будівлі сільськогосподарського підприємства. На щастя, ніхто з людей не постраждав», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керівник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Андрій Анікієнко.

1aoskolky

З власних джерел ми з’ясували, що обстріляли прикордонне село Галаганівка. Вже наступного дня кількість загиблої худоби зросла до 62, адже решта корів померли від ран.

1atrupy

Деяких корів просто розірвало

 

Поліцейські задокументували наслідки ворожих обстрілів та зібрали доказову базу воєнного злочину росіян.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий поліції відкрив провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

1adokums

У Галаганівці переконані, що російські терористи зумисне цілили в корівник і знали, що на його території немає жодних військових цілей. Воюємо з нелюдами…

 

Святослав ЖОЛУДЬ, фото з власних та відкритих джерел

Схожі матеріали (за тегом)