|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:41 | 02.24.2024

Укриття мають бути готовими

Задоволено позов прокурора про приведення протирадіаційного укриття в Обичеві на Прилуччині у придатний для використання стан, ще 9 позовів цієї категорії перебувають на розгляді в судах.

1aukryttЧернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора про зобов’язання Малодівицької сільської ради Прилуцького району Чернігівської області привести у придатний для використання за цільовим призначенням стан протирадіаційне укриття, яке перебуває на балансі комунальної установи. Зверненню прокурора до суду передувало вивчення питання дотримання вимог законодавства у сфері схоронності споруд цивільного захисту населення на території області. Йдеться про те, що внаслідок бездіяльності посадових осіб сільської ради занедбано об’єкт цивільного захисту площею 170 кв. м. місткістю до 300 осіб. Зокрема, захисна споруда, що розташована у приміщенні Обичівського будинку культури, не повністю готова для використання.
Позов прокурора спрямовано на усунення порушень законодавства у сфері обороноздатності держави, передусім на забезпечення захисту цивільного населення, збереження життя та здоров’я людей у разі застосування засобів ураження.

Схожі матеріали (за тегом)