|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:53 | 04.01.2023

Судитимуть за втечу "авторитета"

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно одного з керівників виправної колонії за пособництво у втечі з під варти злодія в законі.

1azonaЗа даними слідства, у лютому 2022 року обвинувачений, користуючись ситуацією в державі, пов’язаною з вторгненням російської федерації в Україну, віддав незаконний наказ відпустити з території дільниці СІЗО виправної колонії «злодія в законі» на прізвисько «Гега Озургетський». Наразі обвинувачений відсторонений від посади. Досудове розслідування за вказаним фактом здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 3 до 5 років.
У березні 2022 року «злодія в законі», який за пособництва обвинуваченого втік з-під варти, затримано у Вінницькій області при спробі перетину державного кордону з Республікою Молдова. Обвинувальний акт стосовно нього за ч. 1 ст. 393 КК України передано до суду.

Схожі матеріали (за тегом)