|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:48 | 06.01.2023

11 п’яних водіїв за ніч

У Чернігові за ніч патрульні спіймали 11 водіїв в стані сп’яніння.

1apianЯк повідомляє прес-служба патрульної поліції області, за порушення комендантської години на вулиці Івана Мазепи патрульні зупинили мотоцикл Honda CBR. Керував ним 39-річний чернігівець. Він не має при собі посвідчення водія, тому надав для перевірки лише свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. З’ясувалося, що чоловік позбавлений права керування і цей термін ще не збіг. Тобто чоловік не мав права сідати за кермо. Під час перевірки даних про мотоцикл інспектори встановили, що номер рами не збігається з тим, що зазначений в єдиній інформаційній системі Національної поліції. На місце викликали слідчо-оперативну групу. Також під час спілкування у нього помітили зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння. Проте він категорично відмовився проходити огляд у встановленому законом порядку. На нього склали кілька адмінматеріалів, а саме: зважаючи на те, що сів за кермо нетверезим вдруге протягом року, — протокол за частиною 2 статті 130 (Керування в стані наркотичного сп’яніння скоєне повторно) та винесли постанову за частиною 4 статті 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права) КУпАП.
Майже у цей самий час на вулиці Шевченка за порушення тієї ж комендантської години поліцейські зупинили легковик Hyundai Accent. Як з’ясувалося, за кермом перебувала 31-річна чернігівка. Вона не змогла надати посвідчення водія для перевірки. Також у жінки були помітні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Але вона відмовилася проходити огляд у будь-який з встановлених законом способів. На неї склали адмінпротокол за статтею 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за частиною 2 статті 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має такого права.) КУпАП.
Окрім цього, патрульні задокументували ще дев'ять фактів керування транспортними засобами водіями, які мали ознаки сп’яніння.

Схожі матеріали (за тегом)