|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:09 | 03.01.2024

Фальсифікат вилучили у торгашів

На Прилуччині поліцейські вилучили алкогольний та тютюновий фальсифікат на 300 тисяч гривень

falceСпівробітники Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької міжрайонної прокуратури в ході санкціонованих обшуків вилучили у двох підприємців майже 2 тонни контрафактного алкоголю та понад 700 пачок тютюнових виробів. Санкціоновані обшуки у визначених торговельних закладах відбулися 3 лютого в рамках відпрацювання Чернігівщини, спрямованого на протидію нелегальному ринку підакцизної продукції.
Поліцейські Прилуцького району в ході раніше розпочатих кримінальних проваджень та в результаті серії оперативних заходів отримали судовий дозвіл на проведення слідчих дій у двох магазинах у містах Прилуки та Ічня. Під час обшуків правоохоронці вилучили близько двох тисяч літрів рідини з характерним запахом спирту (конкретний хімічний склад встановить експертиза). Рідина зберігалася у прозорих ємностях зі скла та пластику. Частина фальсифікату, розлита по пляшках, була замаскована під алкогольні напої преміальних брендів. Окрім підроблених спиртних напоїв, поліцейські вилучили більше 700 пачок контрафактних цигарок. Вартість вилученого оцінюється у понад 300 тисяч гривень.
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції розслідують кримінальне провадження за частиною 1 статті 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення або збут марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває.

Схожі матеріали (за тегом)