|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:37 | 12.07.2022

Запрацював бібіліотечний коворкінг

У Куликівській ОТГ вже розпочав свою роботу «Бібліотечний коворкінг-центр», який організували у рамках проекту від програми ULEAD з Європою у межах конкурсу «Громада, дружня до бізнесу».

Цей проект передбачає проведення семінарів та консультацій для потенційних підприємців, безробітних, студентів, школярів, а також для всіх, хто зацікавлений у створенні власної справи на базі комунального закладу «Публічна бібліотека Куликівської селищної ради». І перші такі семінари вже проведені.

 

kulkovorПерші тренінги в центрі відбулися 16 та 17 грудня. Перший день почався із семінару на тему «Започаткування бізнесу», метою якого є мотивація потенційних підприємців до створення власної справи та оволодіння ними основ ведення бізнесу для вирішення проблем у Куликівській громаді.

За результатами семінару учасники отримали знання щодо алгоритму започаткування власного бізнесу, усвідомили і визначили свою мотивацію, отримали теоретичні знання і практичні навички з маркетингу, оволоділи структурою бізнес-плану та визначили його важливість для інвестування бізнесу, отримали знання щодо розробки фінансової моделі. Також отримали інформацію про пошук і методи залучення ресурсів, проаналізували проблеми Куликівської громади, умови розвитку бізнесу.

Вже на наступний день всім учасникам семінару проводили консультації та відповідали на всі питання старший державний інспектор Куликівської державної податкової інспекції Олена Остроух, державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Куликівської селищної ради Інна Власенко та головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Куликівської селищної ради Віталій Корж.

І всі учасники отримали інформацію щодо податкових питань, юридичних основ, реєстрації підприємницької діяльності та бізнес-планування для потенційних підприємців.

«Бібліотечний коворкінг-центр» продовжить свою роботу та стане сучасним центром громадської активності для різних цільових аудиторій. На базі центру впродовж грудня-лютого будуть надалі проводитись навчання, тренінги для підприємців-початківців та осіб, які мають намір започаткувати власну справу.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)