|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:36 | 02.24.2024

Зупинка в Топчіївці чекає ремонту

Що таке автобусна зупинка? Місце, де автобус має зупинитися, щоб висадити одних пасажирів та прийняти інших. Часто біля зупинки немає навіть дорожнього знака, особливо така ситуація у селах.

Просто всі знають, що автобуси зупиняються коло церкви, сільради, магазину або «на повороті». З цієї точки зору будівництво комфортабельних зупинок – марне витрачання грошей. Але з іншого боку, набагато приємніше чекати на автобус, сидячи на гарненькій лавочці під дахом, куди не потрапляє дощ та не припікає сонце. Та от жителі Олишівки та Топчіївки хоча й мають зупинку, але сховатися в ній від дощу не можуть. Адже їхня зупинка вже давно потребує ремонту, а у дощову погоду в ній капає на голову так, як і під відкритим небом. Немає там і лавочок, щоб присісти. От тільки хто її повинен ремонтувати – у селищній раді не знають.

 

zupynka

Зупинка, про яку йде мова, знаходиться на перехресті двох доріг: М-02 (Київ – Чернігів – Нові Яриловичі) міжнародного значення та Т-2501 (Куликівка – Олишівка – Топчіївка) автомобільний шлях територіального значення. На чиєму балансі перебуває ця зупинка, у селищній раді не знають. Логічно, що якийсь ремонт могла б зробити і місцева громада, адже Топчіївка, Олишівка і Смолянка входять до Олишівської територіальної громади. І громада має піклуватися про своїх мешканців. Сам же голова громади Сергій Малець про зупинку знає, про те, що потребує ремонту, теж знає, та на питання, чи будуть ремонтувати від громади, відповісти не може.

zupynka2

«Дійсно, у нас є така зупинка, проте вона не стоїть на балансі селищної ради, – говорить Сергій Малець. – Хто саме нею опікується, я не можу відповісти. Ми, звичайно, можемо зробити ремонт, але точно не цього року. Можливо, на наступний рік. До сільради з таким проханням ніхто не звертався, та й наскільки мені відомо, люди нею не користуються».

Може, й не користуються, бо немає чим користуватися. Адже який сенс чекати автобус у зупинці з поломаним дахом і без лавочок?

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)