|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:21 | 09.26.2022

Робота, про яку мріяла…

Медична сестра сільської школи Вікторія Ніколенко за фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста.

medsestraУ місцевому навчальному закладі її радо зустрів педагогічний колектив. Неабияк задоволені появі такої фахівчині й батьки. А діти з першого дня щиро полюбили Вікторію за її добре серце, привітне слово, усмішку. Інколи учні навіть прибігають до неї в кабінет на перервах, а також після уроків просто, щоб привітатися та розповісти про своє здоров’я. Жінка каже, що й досі не вірить, що має роботу, про яку мріяла все життя.
"Після закінчення Ніжинського медичного коледжу я деякий час працювала медичною сестрою, – розповідає про себе Вікторія. – Проте упродовж свого дев’ятирічного трудового стажу довелося бути навіть продавчинею продовольчих товарів. Коли  ж залишилася без роботи – звернулась за допомогою до служби зайнятості. Майже п’ять місяців тривав пошук роботи і ось одного дня моя доля змінилися".
А сталося це тоді, коли в базі даних обласної служби зайнятості з’явилася вакансія медичної сестри в Киїнську школу. Серед претенденток на робоче місце була й Вікторія Ніколенко, яка  після успішно пройденої співбесіди з директоркою навчального закладу Ніною Шолох отримала запрошення на роботу.
Вже минуло майже вісім місяців, як Вікторія працює і надає кваліфіковану медичну допомогу школярам. Керівництво роботою медичної сестри задоволене.  У Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості, де жінка перебувала на обліку, також радіють за неї. Адже мета, яку щодня ставлять перед собою фахівці  – це і є вдало підібрані кадри для роботодавців та робота для громадян, яка приносить задоволення. Історія працевлаштування Вікторії Ніколенко – цьому яскравий приклад.

Схожі матеріали (за тегом)