|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:51 | 01.23.2022

У Сосницькій ОТГ людям заправляють балони

Компанія ТОВ «Надежда Рітейл 2017», яка здійснює господарську діяльність по забезпеченню потреб населення скрапленим газом в балонах, запустила пілотний проект із заправки газових балонів прямісінько в селах. Наразі участь в ньому бере Сосницька ОТГ. Зараз старости вивчають кількісну потребу населених пунктів громади, щоб компанія могла сформувати зручні маршрути та графік роботи.

031221Коштуватиме такий скраплений газ із доставкою 18 грн за 1 л, а його доставка здійснюється не шляхом обміну порожніх балонів на повні, а їх наповнення. Тобто заправити балон можна на будь-яку суму: на і 50, і 500 гривень, що досить зручно. При оплаті послуги представник компанії обов’язково видаватиме фіскальний чек.

«У нас були часті перебої з постачанням скрапленого газу. Раніше балони по будинках розвозили, а потім почалися затримки. Тож люди через безвихідь змушені були їздити заправляти свої балони на заправки, хоча цього і не можна робити, – говорить заступник Сосницького селищного голови Ігор Чернуха. – Дізналися про ТОВ «Надежда Рітейл 2017» і вирішили спробувати втілити такий проект в нашій громаді. У окремо домовлений день до села буде приїздити спеціальна машина. І до неї підвозитимуть балони для заправки».

Працівник старостату чи житель населеного пункту допомагатиме водію «мобільного газового наповнювача» з підвозом балонів, а також виноситиме їх із людських домівок і заноситиме, якщо буде потреба.

 

Довідка

ТОВ «Надежда Рітейл 2017» здійснює господарську діяльність із забезпечення потреб населення в регіонах у скрапленому газі в балонах. За останні шість років ця компанія інвестувала у вісім сучасних газонаповнювальних пунктів у Закарпатській, Полтавській, Сумській, Київській, Харківській, Донецькій, Черкаській та Миколаївській областях, 14 сучасних балоновозів європейського зразка, та оновлений (безпечний) парк балонів. Станом на листопад компанія забезпечує 641 підприємство та близько 12 000 домогосподарств балонами з газом по всій Україні.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)