|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:01 | 12.05.2021

«Чернігівщина» – моя улюблена газета!

Пенсіонерка Лідія Миколаївна Перепелиця залюбки передплатила обласну газету «Чернігівщина» на увесь 2022 рік, одразу ж взяла участь у нашому щотижневому розіграші призів і отримала подарунок – чотири літри олії. «Чудово, – посміхається. – Дуже задоволена, адже олія – такий продукт, що завжди в господарстві знадобиться!»

perepelЛідія Миколаївна народилася в селі Смолин Чернігівського району. Її батьки трудилися в колгоспі – мама в ланці, а тато – бригадиром тракторної бригади. А пані Лідія обрала професію листоноші. Так і пропрацювала все життя, з 1975 року: спочатку в селищі Гончарівське, а з 1982-го – в Чернігові. 15 років поспіль була бригадиром на Головпоштамті. Нині – на заслуженому відпочинку, бо ж уже 21 березня цього року своє 70-ліття відсвяткувала.

«Професія листоноші – нелегка, – каже пані Лідія. – Однак вона мені справді подобалася. Я щодня йшла на роботу, як на свято! Бо дуже люблю спілкуватися з людьми. Знала – мене чекають. Бабусі та дідусі часто просили мене купити їм продукти, ліки, із великим задоволенням розпитували про новини – в місті, області, Україні та світі. Траплялося, що також допомагала прибирати в оселі, приготувати їсти. Завжди ставилася до людей, як до своїх хороших друзів, то й вони мене шанували. Буквально чекали листоношу, як Бога. Щиро говорю – так і було! Тож, звісно, це мене надихало, підтримувало в житті. Зовсім не шкодую, що пов’язала свою долю з такою спеціальністю».

Про тижневик «Чернігівщина: новини і оголошення» Лідія Перепелиця відгукується напрочуд шанобливо: «Це – прекрасна газета, є що почитати – від першої і до останньої сторінки. Є гострі, принципові статті, а є душевні та зворушливі нариси, – це як ковток чистого повітря! І, знаю, «Чернігівщину» дійсно люблять і щоразу чекають. Пригадую, одна бабуся недочувала, тому вона просто відчиняла двері і з нетерпінням чекала поруч на стільчику; і як тільки бачила листоношу зі свіжою «Чернігівщиною» в руках, завжди радісно, щиро говорила: «О, це – моя улюблена газета. Я її обожнюю!» Тож і зараз від усієї душі зичу колективу й своєї улюбленої газети «Чернігівщина» здоров’я, любові, щастя та чудових, відданих читачів. А всім передплатникам бажаю миру та добробуту, щоб могли гарно жити і працювати вдома, а не на чужині. Бо вдома людині має бути найкраще».

Дякуємо Вам, Лідіє Миколаївно за добрі та чуйні слова й побажання! Навзаєм – зичимо Вам, двом Вашим синам, чотирьом онукам та правнучці здоров’я, добра і всіх гараздів!

 

Сергій ДЗЮБА, редактор газети «Чернігівщина»

Фото Миколи Тищенка

Схожі матеріали (за тегом)