|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:32 | 08.12.2022

Сердечна подяка

Щиро, від усієї душі дякую генеральному директорові ТОВ «Земля і Воля», Героєві України, видатному нашому аграрієві і благодійнику Леоніду Григоровичу Яковишину, який одразу ж із такою чуйністю, благородством, із великим розумінням і співчуттям відгукнувся на моє стражденне прохання.

Ви, Леоніде Григоровичу, – Людина з великої літери, яка постійно, реально, не на словах, а на ділі дбає про добробут простих мешканців нашої Бобровиччини, усієї Чернігівської області та України.

Тому, коли Ви побачили, в яку скруту я потрапила через погіршення здоров’я, оперативно надали грошову допомогу на проведення ортопедичної операції. Ви мені виплатили велику суму грошей, за що я Вам дуже-дуже вдячна! Пенсію на таку операцію мені довелося б збирати років шість… А тепер, завдяки Вашому шляхетному, совісному і людяному серцю та великій душі справжнього патріота України, я вже зараз зможу покращувати своє здоров’я.

Бажаю Вам, дорогий Леоніде Григоровичу, Божого здоров’я та плідної праці і щедрих врожаїв. Щоб Ви та Ваші близькі жили в здоров’ї, любові, щасті, добрі довгі роки! Щоб процвітало наше товариство «Земля і Воля», і ми пишалися його успіхами на увесь світ!»

 

Надія Павлівна ЯРЕШКО, м. Бобровиця

Схожі матеріали (за тегом)