|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:32 | 10.28.2021

Вилучили наркотиків на мільйон гривень

Під час обшуку в будинку та на присадибній ділянці дачного товариства Новобілоуської територіальної громади біля Чернігова поліцейські виявили вісім кілограмів марихуани.

Санкціонований обшук проводили співробітники відділу дізнання Чернігівського районного управління поліції та Управління боротьби з наркозлочинністю в Чернігівській області. Поліцейські отримали оперативну інформацію, що мешканець однієї з дач у садовому товаристві культивує наркомісткі рослини.
21 вересня, на цій ділянці правоохоронці провели обшуки. На місці як раз перебував чоловік, що мешкає там сезонно. У нього на городі правоохоронці виявили та вилучили 24 культивовані рослини, що ззовні схожі на коноплі. Всередині будинку фігурант зберігав декілька картонних коробок з речовиною рослинного походження, а також розфасовану у поліетиленові пакети та папір готову до вживання марихуану.
Сумарна вага вилученої наркомісткої речовини складає 8 кілограмів, що за цінами «чорного ринку» коштує понад мільйон гривень. Вилучені речовини та пристосування для паління направлені на проведення експертизи.
Дізнавачі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування конопель). Максимальна санкція покарання — обмеження волі на строк до 3 років.

konoplinb

Схожі матеріали (за тегом)