|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:26 | 09.26.2022

Інфобокс про загиблих героїв

У Чернігові у сквері ім. Попудренка встановили мультимедійний інфобокс, зміст якого присвячений пам’яті полеглих героїв війні з Росією на Донбасі. Його встановили на прохання родин загиблих. Інфобокс має декілька електронних сторінок-списків: список загиблих в АТО; список героїв Небесної сотні; чернігівські частини на війні; громадські організації; військові частини Чернігівщини; мистецтво з війни.

Як повідомляє Чернігівська міська рада, до списку загиблих в АТО земляків наразі внесено 214 імен. У цьому розділі можна знайти бійця за прізвищем, ім’ям, по-батькові, за місцем народження, за роками народження та смерті. Кожне ім’я військового в списку загиблих має посилання на особисту картку в «Книзі пам’яті», де міститься детальна інформація про життя та нагороди, котру можна переглянути одразу на боксі.

infobox

Список Небесної сотні нараховує 108 осіб, додатково міститься інформація про місце народження, рік народження та рік смерті. Список можна переглянути за хронологією дат.

У розділ «Чернігівські частини на війні» додана інформація про 7 знакових військових подій, в котрих брали участь військові частини Чернігівщини. Інформація додана у вигляді детального опису подій з фотографіями, дійовими особами, іменами командування тощо.

Громадські організації – це особливий пункт, де зібрана актуальна інформація з контактними даними про організації Чернігівщини, що об’єднують ветеранів АТО, сім’ї загиблих, волонтерські центри та багато іншого. Наразі додано 39 громадських організацій.

У розділі «військові частини» можна знайти інформацію про діючі військові частини Чернігівщини, їх історію заснування та шеврон. До боксу додано десять військових частин.

«Мистецтво з війни» – творча сторінка, на котрій будуть розміщені твори та книги, написані ветеранами АТО. Наразі тут можна ознайомитися з переліком та описом книг переселенця з окупованих територій України й нині чернігівця, відомого історика Михайла Жирохова, але розділ ще в процесі формування.

 

Підготувала Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)