|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:27 | 05.19.2022

Техніка і озброєння не підведуть

Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки - єдина установа серед наукових установ Збройних Сил України, яка має організаційну структуру, адаптовану під технологію випробувань та напрями оцінювання озброєння та військової техніки.

zsudoslНачальник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимир Башинський поінформував, що з 2014 року інститутом проведено більш ніж 700 випробувань озброєння та військової техніки. Це випробування літаків, вертольотів, авіаційних двигунів та обладнання, авіаційного озброєння, зенітно-ракетних та ракетних комплексів, систем протиповітряної оборони СВ ЗС України, мінометів, гранатометів, вогнеметів, безпілотних авіаційних комплексів та іншої техніки. Також проведено випробування ударних БпАК виробництва Туреччини BAYRAKTAR TB-2 та “KARAYEL”.
Інститут щорічно проводить науково-технічні конференції «Створення та модернізація ОВТ в сучасних умовах»  та бере участь у щорічних Міжнародних спеціалізованих виставках «Зброя та безпека». З наявною  вимірювальною та лабораторно-випробувальною базою, інфраструктурою військового містечка  у перспективі розвитку установи можливе створення органу оцінки озброєння та наукового технологічного парку.

Схожі матеріали (за тегом)