|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:12 | 02.24.2024

Вкрали обладнання освітлення переходів

У Чернігівському районі на автомобільних дорогах Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка та Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль зафіксовані випадки крадіжки обладнання для автономного освітлення пішохідних переходів.

vkradyЗловмисники "обчистили" два переходи на 11-му кілометрі траси Н-28 поблизу поворотів на села Клочків та Черниш. Злодії вкрали три сонячні панелі, акумуляторні батареї на чотирьох опорах, чотири контролери, два світлофори, чотири світильника з кронштейнами, зрізали кабель живлення. Пошкодили два світлофори та антивандальні "їжаки". На 14-му кілометрі дороги Р-56 поблизу з'їзду до с. Зайці вкрали чотири акамуляторні батареї, два контролери. Пошкодили антивандальні "їжаки".
Судячи з характеру пошкоджень, припускаємо, що крадії використовували спеціальну техніку. Ймовірно, вишку. Оскільки висота опор автономного освітлення майже вісім метрів.
Автономне освітлення для підвищення безпеки пішохідних переходів на трасах Чернігівської області було встановлено впродовж 2019 - 2020 років.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області навила відповідне звернення до правоохоронних органів.

За попередніми підрахунками, аби замовити та встановити нові аналогічні елементи системи освітлення на двох переходах на трасі Н-28 Чернігів - Сеньківка, необхідно не менше 80 тисяч гривень.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 28 серпня виявила нові випадки крадіжки автономного освітлення пішохідних переходів. Цого разу на  ділянці траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі від Чернігова до Ріпок, де розміщені точки дорожнього освітлення на сонячних батареях. Вкрадені акумулятори та контролери системи освітлення на пішохідному переході поблизу повороту на с. Роїще. На пішохідних переходах поблизу с. Пекурівка та с. Рябці виявлені пошкодження, які свідчать про намагання вкрасти обладнання. Зігнуті штирі антивандального захисту, але обладнання на місці.


Якщо ви були свідком крадіжки або маєте з цього приводу якусь інформацію, - зверніться на гарячу лінію Служби автомобільних доріг у Чернігівській області: (0462) 661-893 - зі стаціонарного, 0952714374 - з мобільного. Або ж до поліції за номером 102.

Схожі матеріали (за тегом)