|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:56 | 06.20.2024

Перші наміри В’ячеслава Чауса

Новий голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус на першій прес-конференції у четвер розповів, чим займеться насамперед.

1chausvОсновні зусилля новий голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус сконцентрує на об’єднанні громад області довкола реалізації стратегії сталого розвитку та ініціатив Президента, досягненні поставлених цілей, а також залученні в регіон інвестицій.
"Для себе я визначив два основних завдання. Перше - це об’єднати наші громади. Тому що ми з громадами маємо бути в єдиному партнерстві, мати єдиний вектор розвитку як окремих територій, так і області в цілому. Я це хочу зробити навколо цілей сталого розвитку та ініціатив Президента", - сказав Чаус.
Він вважає, що ця задача є дуже актуальною, тому що без такого об’єднання, без співпраці ні громади, ні область в цілому ефективно розвиватися не зможуть.
Другим завданням для себе новий голова визначив залучення інвестицій. Він зауважив, що має такий досвід, у тому числі в роботі з іноземними партнерами, але знову ж таки, наголосив Чаус, тут теж важлива співпраця з громадами. Крім того, на думку посадовця, уваги в області потребують медицина, спорт, питання захисту кордону й безпеки в інформаційному просторі, а також туризм. Про останній Чаус сказав, що його потенціал в області "недооцінений і недовикористаний". Він також розповів, що сформує в установі команду, яка складатиметься виключно з місцевих фахівців.
"Команда буде перебудована. Тому що моя позиція така: в області мають працювати місцеві заступники, які після того, як завершать роботу, вийдуть на вулицю і будуть дивитися людям в очі. Відповідно, братимуть повну відповідальність за ті рішення, які прийматимуться", - сказав Чаус.
Він зазначив, що при призначенні заступників голови ОДА буде дотримано принципу підбору кадрів відповідно до професійних навичок і знань. Чаус пообіцяв, що незабаром, після розв'язання технічних питань, він знову збере брифінг і обов’язково представить свою команду.
Щодо представлення його особисто активу області, як це завжди робилося при зміні голови ОДА, то це, на переконання Чауса, є зайвим.
"Я прийшов працювати і вважаю, що не треба витрачати час на те, щоб робити якісь представлення. У нас буде багато зустрічей, багато установчих нарад, тож, думаю, що з Офісу Президента хтось найближчим часом у нас буде", - зауважив він.
Також В’ячеслав Чаус наголосив, що ніколи не стане функціонером і бюрократом.
"Я себе вважаю ефективним менеджером, і я це неодноразово доводив на попередніх роботах. Тут додається політика. Я це розумію і свідомо на це йду", - зазначив посадовець.

Схожі матеріали (за тегом)