|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:47 | 08.12.2022

Безкоштовні велосипеди є й у Варві

Віднедавна у Варвинській ОТГ з’явилися соціальні велосипеди для безкоштовного користування мешканців громади. Велосипеди хоч і не нові і їх небагато, проте голова громади вірить, що людям вони будуть в поміч.

Сьогодні жодна громада на Чернігівщині не стоїть на місці. Кожна з них у міру можливостей розвивається і покращує життя своїх мешканців. Так, Сосницька ОТГ цьогоріч втілила в життя за допомогою польського гранту проект «соціального велосипеда». Вони закупили 25 новеньких великів з gps-навігатором для безкоштовного користування жителями громади.

У Варві ж, дізнавшись про таке ноу-хау, і собі вирішили полегшити життя людям. Адже Варва – невелике містечко, і людям, коли приїжджають із сіл у справах, було б добре скористатися таким транспортом. Тож, недовго думаючи, тут проект «соціальний велосипед» втілили по-своєму.

velovarva

Взяли чотири старенькі велики поставили їх біля міської ради. Систему gps замінятимуть технічні працівники, які будуть видавати велосипеди, записавши перед цим дані людини, планований час повернення і сфотографувавши її паспорт або людину, яка бере велосипед.

Варвинська громада таким своїм рішенням доводить, що якщо чогось дуже хочеш, то все тобі під силу, і можна без грантів та великих коштів хоч трошки покращити життя своїм мешканцям.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)