|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:46 | 06.20.2024

Від успіху в навчанні – до успіху в житті!

16 травня «Зірковий Олімп» відсвяткував дев'яту річницю у Ковчинській загальноосвітній школі та продовжився у Куликівському районному будинку культури.

Screenshot 16Дев'ять років тому у селі Ковчин Куликівського району стартував «Зірковий Олімп» - свято вшанування талановитих учнів, які стали переможцями Всеукраїнських, обласних, районних олімпіад, а також спортивних змагань, запроваджене тоді ще депутатом обласної ради Арсеном Дідуром.

Нині свято стало визнаним і в інших навчальних закладах району. До нього вже долучилися Дроздівська, Горбівська, Вересоцька, Дрімайлівська та Куликівська школи, що свідчить про неабияку популярність цього заходу: зростає кількість переможців олімпіад, якість знань, участь учнів у шкільному житті.

16 травня «Зірковий Олімп» відсвяткував дев'яту річницю у Ковчинській загальноосвітній школі та продовжився у районному будинку культури, адже актовий зал Куликівської школи, де навчається 570 дітей, не зміг вмістити усіх бажаючих долучитися до свята розумних та кмітливих.

На урочистості завітали заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутат обласної ради Віктор Труш, заступник міністра юстиції України з питань Європейської інтеграції Сергій Петухов, начальник головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

Арсен Дідур подякував батькам, які вклали серце і душу у виховання своїх дітей та педагогам за їхню працю, адже таких суттєвих здобутків можна досягти лише маючи у серці велику любов до дітей, щедрий талант і працелюбність.

– Перемога в різного роду змаганнях та конкурсах – це завжди синергія учителя й учня, поєднання досвіду та креативу, знань та свого роду деякого авантюризму. Щиро радий, що «Зірковий Олімп» впевнено крокує сільськими школами, завойовує нових прихильників та запалює нові яскраві імена, виявляючи неабиякий інтелектуальний потенціал сільської молоді.

Бажаю майбутній інтелектуальній еліті нашої країни бути амбітними та сміливими у своїх прагненнях, завжди досягати поставленої мети, йти в ногу з часом, опановуючи нові знання й новітні технології, - зазначив заступник голови обласної ради.

Більше фото за посиланням

Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко

Схожі матеріали (за тегом)