|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:15 | 08.12.2022

Копав ставок без документів

Днями до Чернігівського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що в с. Киселівка Чернігівського району житель обласного центру вирив котлован з метою створення штучної водойми. Для цього чоловік найняв бульдозерну техніку.

1astavokЯк повідомляє Чернігівська окружна прокуратура, на місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції, прокурори, представники Держгеокадастру та Держекоінспекції. Було встановлено, що на земельній ділянці два екскаватори та трактор риють котлован.

Земля, на якій здійснювалися роботи щодо зняття верхнього родючого шару ґрунту, виділена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, проте на момент прибуття правоохоронців там уже був викопаний котлован у формі чотирикутника глибиною близько 3 метрів. Все це робилося без жодного дозвільного документа.

Наразі розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.254 КК України, за фактом безгосподарського використання земель, яке спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, змивання гумусного шару, порушення структури ґрунту.

Схожі матеріали (за тегом)