Чернігівщина гостинна, але зустрічати недругів з прапорцями тут не будуть

Вислів голови прикордонного селища Любеча Валерія Костильова про прапорці, з якими нібито слід зустріти агресора, оприлюднені в соцмережі, наробили деякого переполоху. Бо саме так, а не інакше, сприйняли користувачі соцмережі слова керівника територіальної громади.

1avalkost– Наташа (секретарка сільради, – Авт.), треба знайти і купити мені два прапорці: один російський, один білоруський. Для того, щоб коли я, не знаю з якої сторони попливуть, поставив правильний флажок. Це на рахунок територіальної оборони що я хочу сказати, – ось так сказав на сесії Любецької селищної ради Валерій Костильов.

Після розголосу в соцмережі, вже наступної доби вийшла заява від самого керівника територіальної громади, в якій мова йшла про те, що ці слова нібито вирвані з контексту і не мають нічого спільного з сепаратизмом.

Що ж насправді мав на увазі Валерій Костильов, коли говорив такі слова?

Днями ми завітали в Любеч, аби дізнатися безпосередньо з перших вуст про сказане головою громади.

І ось що нам вдалося з’ясувати.

Виявляється, на сесії депутати обговорювали питання щодо виділення коштів, які необхідні для організації територіальної оборони і, зокрема, на проведення тренувальних зборів.

– Того дня я приїхав з наради, яку проводила голова обласної держадміністрації. Ішлося про територіальну оборону. Оскільки частину витрат на її забезпечення бере на себе безпосередньо громада, то це питання постало і на сесії селищної ради… Я й кажу депутатам, що треба виділити необхідні кошти, а це 190 тисяч, щоб можна було забезпечити військовослужбовців і водою, і харчами. При цьому я зазначив, що якщо ми всього цього не робитимемо, то наша армія і все інше не будуть боєздатними. І додав: хіба що з прапорцями зустрічати? Це було сказано про прапорці цілком іронічно, напівжартома. А коли ці слова були вирвані з контексту, то їх сприйняли зовсім по-іншому… Сам я патріот України і буду захищати її, щоб не сталося, – сказав нам Валерій Костильов.

Отже, вкотре переконуєшся, що не завжди треба поспіхом робити хибні висновки і одразу вірити тим, хто використовуючи будь який момент, намагається поквитатися зі своїм опонентом. Приклад цьому – спілкування з головою Любецької територіальної громади.

 

Сергій КОРДИК

Схожі матеріали (за тегом)