|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:41 | 12.07.2021

Вона займається улюбленою справою

Однією зі складових життєвого успіху людини є любов до своєї професії, до своєї справи. У цьому переконана мешканка Городні, підприємиця Ганна Концева.

1ulubspravaЖінка вже не один рік співпрацює зі службою зайнятості. Свого часу фахівці здійснювали на її замовлення підбір працівників на вакансії, навчали безробітних та підвищували їх кваліфікацію на стажуванні.
Ми завітали до швейної майстерні пані Ганни. У залитому світлом приміщенні кипіла робота. Погляд зупинявся на манекенах з верхнім одягом, викрійках з хутра,  стендах з нитками різноманітних кольорів. Господиня пояснила: «Ми намагаємось постійно поповнювати асортимент ниток, фурнітури, тканин для того, щоб наші клієнти не витрачали свій час у пошуках необхідних матеріалів».
А розпочиналося все з ДП «Сервіс -Агат». Шили дитячий одяг на продаж. Потім додалися індивідуальні замовлення. Проте, ситуація на ринку праці вже  вимагала інших підходів, мобільності. І жінка вирішила відкрити власну справу. На сьогодні її майстерня надає послуги з ремонту швейних виробів. Тут обслуговуються прикордонники та військові, шиють комплекти для лікарів.
Підбір кадрів підприємиця довіряє службі зайнятості. От і нещодавно до ФОП Концева Г.М. працевлаштовано безробітну Тетяну Бендик. Вона згадує, що  трудову діяльність розпочинала саме тут. Потім була робота у торгівлі. Наприкінці минулого року Тетяна звернулася за допомогою до служби зайнятості - роботи не стало через карантинні обмеження. Коли з’явилася вакансія швачки, кар’єрний радник запропонував поспілкуватися з роботодавцем. Домовилися про стажування безпосередньо на робочому місці, після проходження якого жінка приступила до роботи. Ганна Миколаївна задоволена новою працівницею: «Таня - прекрасний фахівець, вона вміє працювати з хутром та шкірою, шиє і верхній одяг, має гарний смак та відчуття стилю». У відповідь на слова керівника швачка лише усміхається. Слова тут зайві, адже вона займається улюбленою справою.

 

Світлана Шеремет

Схожі матеріали (за тегом)