|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:40 | 06.25.2024

Благодійний фонд оголошує конкурс мікрогрантів для громад

В межах проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» благодійний фонд «Карітас-Київ» оголошує конкурс мікрогрантів.

 Конкурс реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини. Мета конкурсу – підтримка громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні задля нарощення їхнього потенціалу у сфері подолання труднощів та самозахисту, подолання наслідків конфлікту та покращення якості життя людей в громаді.

Участь у проекті можуть приймати громадські організації, громади та ініціативні групи, місцезнаходження та діяльність яких провадиться на території реалізації програми. Грантова програма охоплює: Чернігівську, Київську, Вінницьку, Житомирську та Черкаську області та місто Київ.

Учасники можуть подавати необмежену кількість пропозицій на конкурс. Один учасник конкурсу може отримати лише один мікрогрант.

Максимальна сума одного гранту становить20 400 грн. Власний внесок грантоотримувача має становити щонайменше 10% від суми проекту.

Відсотковий розподіл частин фінансування встановлюється в індивідуальному порядку, виходячи зі змісту та складових грантової заявки та визначається рішенням конкурсної Комісії. Розмір першої виплати становить не менше 50% від загальної суми гранту.

Пріоритет буде надаватися проектам, реалізація яких буде направлена на:

  • активізацію громадян щодо розв’язання актуальних проблем та втілення соціально-значущих ініціатив в громаді;
  • розвиток волонтерського руху;
  • підвищення ролі інститутів громадянського суспільства;
  • покращення інфраструктури населених пунктів;
  • пропагування здорового способу життя;
  • сприяння просвіті населення.

До участі у конкурсі не допускаються проектні пропозиції, які прямо чи опосередковано пропагують насильство, війну, расову, національну, іншу ворожнечу, прямо чи опосередковано дискримінують за будь-якою ознакою, створюють умови, що можуть вплинути на конкурентні умови на ринку товарів і послуг в регіоні.

Дедлайн - 19 травня 2019 року

Дата початку реалізації проектів – 1 червня 2019 року.

Максимальна тривалість проекту – 6 місяців.  Всі проекти мають бути реалізовані  до 1 грудня 2019 року.

Заявки приймаються в електронному вигляді за посиланням, або на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у форматі doc. та docx. (завантажити аплікаційну форму можна за посиланням).

У разі виникнення запитань пишіть на facebook https://www.facebook.com/Caritas.in.Kyiv/ та електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Телефон для довідок – +38(098)189-35-16.

Детально за посиланням.

Посилання на Грантовий дайджест «Будь у курсі подій – дій».

Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації

 

Схожі матеріали (за тегом)