|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:45 | 06.20.2024

Майже 700 поліцейських слідкуватимуть за порядком біля храмів

Поліція забезпечуватиме підтримання публічного порядку та безпеки вірян у храмах під час святкування Великодня.

Screenshot 2Під час Великодніх свят ситуаційний центр Головного управління Національної поліції у цілодобовому режимі моніторить оперативну обстановку в області. Налагоджений чіткий обмін інформацією між територіальними підрозділами Національної поліції, Національної гвардії, рятувальниками, прикордонниками, міграційною службою та СБУ стосовно попередження терористичних загроз під час масових заходів. В рамках підготовки до Великодня перед початком богослужінь поліцейські обстежують церкви на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів.

Як повідомив сектор комунікації поліції області, на Чернігівщині Великодні богослужіння пройдуть у 480 церквах, в них візьмуть участь близько чотирьохсот тисяч вірян. Безпосередньо охорону публічного порядку біля культових споруд в області здійснюватимуть майже сімсот поліцейських територіальних підрозділів Головного управління Нацполіції.

В самому Чернігові порядок біля 13 храмів забезпечуватимуть чотири десятки поліцейських. На вулицях та в публічних місцях обласного центру будуть працювати екіпажі патрульної поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.

Шановні громадяни, в разі виявлення фактів порушення правопорядку та законності, а також підозрілих предметів чи речей, залишених без нагляду в публічних місцях, просимо негайно інформувати поліцію за номером «102». Обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до предмета чи пакунка. Пам’ятайте, ваша пильність може врятувати чиєсь життя та здоров’я!

Схожі матеріали (за тегом)