|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:58 | 10.28.2021

Торгував лісом як своїм

Службовій особі комунального лісогосподарського підприємства  повідомлено про підозру за отримання неправомірної вигоди

1alisokrad1Чернігівською обласною прокуратурою повідомлено про підозру ще одній службовій особі лісогосподарського підприємства у одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, керівник підприємства, якому раніше повідомлялось про підозру, спільно з провідним інженером викриті Управлінням СБУ у Чернігівській області у серпні 2020 року під час одержання від приватного підприємця 70 тисяч гривень за безперешкодний відпуск та заниження вартості лісу кругляка породи дуб у розмірі 17 кубометрів.

Посадовці за особисту винагороду зобов’язалися продати ліс значно вищої якості, а головне – за  «привабливою» ціною, значно меншою від справжньої вартості деревини.

Деснянським районним судом міста Чернігова підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у певний час доби. Враховуючи, що санкція інкримінованої  статті передбачає обов’язкову конфіскацію майна, на все встановлене майно посадовця накладено арешт із забороною його відчуження та розпорядження.

Схожі матеріали (за тегом)