|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:49 | 06.23.2024

Чернігівські школярі врятували пораненого та допомогли патрульним

Троє підлітків обрали правильний алгоритм дій та надали першу домедичну допомогу постраждалому. Про цей випадок на своїй сторінці Фейсбук повідомив Олексій Білошицький

Screenshott 323 квітня близько дев’ятої вечора на лінію «102» зателефонував хлопчик та повідомив, що на вулиці Пухова у дворі між багатоповерхівками лежить чоловік, поранений ножем.
Чоловік був живий, але стікав кров’ю. За вказаною адресою негайно виїхав екіпаж підрозділу ТОР патрульної поліції.
На місце події екіпаж прибув одночасно із каретою швидкої допомоги. Патрульні побачили трьох малолітніх хлопців, а також чоловіка із закривавленою ногою та напівпритомну жінку. Чоловік та жінка лежали на землі, у чоловіка на нозі був накладений імпровізований джгут з брючного ременя.
Пораненому та жінці медики одразу стали надавати допомогу, а поліцейські – спілкувалися з хлопцями. Хлопці розповіли, що бачили, як у дворі сперечалися двоє чоловіків та жінка. У якийсь момент один із чоловіків вдарив другого, а потім ще й жінку. Чоловік та жінка впали, а той, що їх вдарив, втік.

Screenshot 4Що саме сталося із постраждалими, хлопці одразу не зрозуміли. Побачили кров у пораненого лише тоді, коли він став кликати на допомогу. За словами хлопців, кров із ноги текла сильно і вони стали шукати, чим її зупинити, і одночасно телефонувати до поліції. Поранений запропонував скористатися його брючним ременем. Хлопці взяли ремінь і зробили з нього джгут, затягнувши вище рани. Жінка майже не постраждала, у неї було кілька забоїв.
Хлопці розповіли патрульним, що бачили, куди пішов чоловік, який завдав поранення. ТОРівці спільно зі ще одним патрульним екіпажем, який прибув на допомогу, стали прочісувати напрямок, на який указали діти. В одному з під’їздів ховався громадянин, який за описом був схожий на нападника - він був затриманий на місці. Передали слідчим, які будуть вже далі розслідувати цю справу.

Героями і справжніми чоловіками виявилися учні гімназії №31 міста Чернігів: Нікіта Алієв - 12 років, Микита Велігорський - 12 років та Олександр Красуля - 13 років. 

Схожі матеріали (за тегом)